Chcete něco neobyčejného? Nadprůměrného? Neokoukaného?

O nás

Fotoknihy a Kalendáře

Designové fotoknihy a kalendáře
Chcete originální a nevšední dárek pro někoho blízkého? Vyzkoušejte fotoknihu nebo kalendář z fotek. Velice osvědčený a krásný dárek, kterým potěšíte každého.

Kalendáře z fotek »

Potisk triček a keramiky

Hledáte kde Vám rychle a profesionálně
vyrobí dle Vašeho přání fajn potisk triček nebo keramiky. Tisk již od jednoho kusu u nás není problém !! Vytiskneme jakoukoli Vaši představu!

Tvorba webových stránek a SEO

V dešní době je internet nepostradatelným
pomocníkem každého. Neznám již nikoho, kdo by nějaké webové stránky nenavštěvoval. Podnikáte a své stránky ještě nemáte? Obraťte se na nás, každý měsíc budete mít stovky nových zákazníků!

Kontaktujte nás 775 33 19 68 »

O naší práci

Managers

Vítejte na našem nejnovějším webovém portálu, který je určen pro všechny, kdo mají zájem o profesionální zpracování fotografií do přehledné knihy.

V našem portfoliu služeb nenaleznete pouze nabídku fotoknih, ale již od roku 1994 se zabýváme tvorbou webových stránek,
kreativním zpracováním kalendářů z vlastních fotografií,
a v neposlední řadě taképotiskem triček a keramiky.

 

Kvalita nad kvantitou

Vždy jsme se řídili heslem kvality a jedinečnosti. Snažíme se dělat pouze originály. Každá kniha, každý kalendář je originálem. Nikdy se nemůže stát, že potkáte někoho se stejným grafickým návrhem. Neděláme sériové zakázky několika set kusů. Ke každé zakázce přistupujeme velice zodpovědně a individuálně.

Garance

Vážíme si našich zákazníků a proto poskytujeme u našich služeb tu nejvyšší záruku - v případě, že nebudete s našimi službami spokojeni, vrátíme Vám peníze. Garance vrácení Vašich peněz.

- Martin Tomanek, tmweb.cz

Lyžování s Beta-tour

Lyžování ve Francii je neuvěřitelný zážitek. Ve Francii naleznete téměř vždy skvělé sněhové podmínky. Sjezdovky jsou dostatečně široké. Vleky jsou v pěším dosahu od ubytování.

Lyžování v Itálii je pro mnohé návštěvníky, kteří jsou v Itálii prvně, nepřekonatelný zážitek, který přetrvá velmi dlouho. Malebná lyžařská střediska, niky nekončící sjezdovky, velké množství vleků, které jsou bez front. Prostě lyžujete a užíváte si neuvěřitelnou atmosféru.

Lyžování ve Švýcarsku na rozdíl od Francie či Itálie má zase svou jinou nezaměnitelnou atmosféru. Je zcela samozřejmé, že zde každý návštěvník najde perfektně upravené sjezdovky a zázemí na té nejvyšší úrovni. Najdete tu však něco i jiného, zvláštního neopakovatelného to je Švýcarsko.

Mission Statement

“Vždy spokojený zákazník, je naším cílem č.1, odevzdáváme pouze grafické práce, o kterých jsme přesvědčeni, že jsme udělali více, jak maximum a odpovídají velice přísným standardům.”
- Martin Tomanek, tmweb.cz

Kontaktní detaily

Martin Tománek

IČ:400 34 658
Vedeno u Městského úřadu Kralupy nad Vltavou
Č.j.:ZIV/2706/2009/KAP/3

Polní 110
Velké Přílepy
252 64
tel: +420 775 33 1968
fax: +420 226 01 3592
e-mail:tomanek@tmweb.cz

Javorová 133
Lešany u Nelahozevsi
270 51
e-mail:office@tmweb.cz