Plastika prsouPlastika prsou - proč si nezvednout dostatečně seběvědomí

Chcete něco neobyčejného? Nadprůměrného? Neokoukaného?

Plastika prsou - inzerce

Lyžování v Alpách

Lyžování v Itálii

Počasí u nás, respektive množství sněhu na tuzemských sjezdovkách, dnes spíše připadá jako hodně pozdní Velikonoce. Co se dá dělat, není každý rok posvícení. Co ale mohou dělat věrní fandové lyžování? Musí se vydat někam dále. Co třeba zkusit lyžování v Itálii. Je trošku z ruky, ale sněhové podmínky dozajista podstatně lepší. Navštívili jsme středisko MARILLEVA a byly jsme maximálně spokojeni. Moderní lyžařské středisko Marilleva leží v údolí Val di Sole, mezi horskými masívy Dolomiti di Brenta, Adamello a Ortlerskými Alpami. Středisko patří mezi nejvyhledávanější italské zimní destinace díky krásné přírodě a skvělými podmínkami pro lyžování. Jeho atraktivitu zvyšuje i propojení se světoznámým lyžařským resortem Madonna di Campiglio. Středisko poskytuje velký výběr sjezdových tratí, skvělým zážitkem je černá závodní sjezdovka v délce 2,5 km vedoucí z vrcholku Dos de la Pesa.

Lyžování ve Francii

Další naší zastávkou bylo lyžování ve Francii, konkrétněji středisko La Norma. No to je ale pochutnáníčko. To je jiná káva a jiná úroveň. Zdá se, že čím dál, tím líp. Zimní středisko La Norma je součástí údolí Maurienne nacházející se v Savojských Alpách. La Norma ležíci nad městečkem Modane nabízí velkolepý pohled na masiv Vanoise a do údolí Arc River. Toto útulné středisko situované v nadmořské výšce 1350 m svádí všechny milovníky sportu k prožití aktivní zimní dovolené. Sjezdové tratě pro zdatné lyžaře a vyznavače free-ride i sjezdovky a vleky pro nejemnší a začátečníky. Zkušení lyžaři nejvíce ocení trasy ve vyšších polohách, které jsou díky severním svahům zárukou kvalitní sněhové pokrývky. La Norma je vhodná pro strávení rodinné dovolené. Krásný originální web si můžete prohlédnout zde

Mission Statement

“Vždy spokojený zákazník, je naším cílem č.1, odevzdáváme pouze grafické práce, o kterých jsme přesvědčeni, že jsme udělali více, jak maximum a odpovídají velice přísným standardům.”
- Martin Tomanek, tmweb.cz

Kontaktní detaily

Martin Tománek

IČ:400 34 658
Vedeno u Městského úřadu Kralupy nad Vltavou
Č.j.:ZIV/2706/2009/KAP/3

Polní 110
Velké Přílepy
252 64
tel: +420 775 33 1968
fax: +420 226 01 3592
e-mail:tomanek@tmweb.cz

Javorová 133
Lešany u Nelahozevsi
270 51
e-mail:office@tmweb.cz